HSUL8712
HSUL8712
ПроизводительHUASHUO
Партномер производителяHSUL8712
ОписаниеPower Management (PMIC) HUASHUO HSUL8712
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | HUASHUO |
| Вес | 0.013 |
| Quiescent Current | 600nA |
| Operating Voltage | 0V~6V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.8V |
| Charge Current - Max | 1.1A |
| 0V Battery Charge | Support |
