TJ2148000JYFBC
TJ2148000JYFBC
ПроизводительJYJE
Партномер производителяTJ2148000JYFBC
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators JYJE TJ2148000JYFBC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллы |
| Производитель | JYJE |
| Вес | 0.02 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 60Ω |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | 60Ω |
| Type | Crystal Oscillator |
| Frequency | 48MHz |
| Load Capacitance | 10pF |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Crystal Type | Surface Mount Crystal |
| Load Capacitor | 10pF |
