ASOPD4580S-R
ASOPD4580S-R
ПроизводительASDsemi
Партномер производителяASOPD4580S-R
ОписаниеAmplifiers/Comparators ASDsemi ASOPD4580S-R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Операционный усилитель |
| Производитель | ASDsemi |
| Вес | 0.177 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Voltage - Input Offset(Vos) | 3mV |
| Input Offset Current(Ios) | 5nA |
| Common Mode Rejection Ratio (CMRR) | 110dB |
| Rail to Rail | - |
| Gain Bandwidth Product(GBP) | 15MHz |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | - |
| Number of Circuits | Dual |
| Slew Rate(SR) | 5V/us |
| Input Offset Voltage Drift (Vos TC) | - |
| Voltage - Supply | -18V~-2V;2V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 110dB |
| Slew Rate | 5V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 3mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | - |
| Quiescent Current(Iq) | 6mA |
| Gain Bandwidth Product | 15MHz |
| Ib - Input Bias Current | 100nA |
