XTB1056L435AD3CT
XTB1056L435AD3CT
ПроизводительXTX
Партномер производителяXTB1056L435AD3CT
ОписаниеPower Management (PMIC) XTX XTB1056L435AD3CT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | XTX |
| Вес | 0.058 |
| Supply Voltage | 4.55V~6.1V |
| Charging Saturation Voltage | 4.35V |
| The Chip Type | Linear charging chip |
| Maximum Charge Current | 1A |
