XTB1058L435AD3CT
XTB1058L435AD3CT
ПроизводительXTX
Партномер производителяXTB1058L435AD3CT
ОписаниеPower Management (PMIC) XTX XTB1058L435AD3CT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | XTX |
| Вес | 0.032 |
| Supply Voltage | 4.55V~6.1V |
| Operating Voltage | - |
| Charging Saturation Voltage | 4.35V |
| The Chip Type | - |
| Type of Battery | - |
| Maximum Charge Current | 1A |
| Number of Cells | - |
| Charge Current - Max | 1A |
