NT1724A-HHBA6
NT1724A-HHBA6
ПроизводительNEOTEC
Партномер производителяNT1724A-HHBA6
ОписаниеPower Management (PMIC) NEOTEC NT1724A-HHBA6
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | NEOTEC |
| Вес | 0.044 |
| Quiescent Current | 3.2uA |
| Operating Voltage | 2.5V~10V |
| Charging Saturation Voltage | 4.28V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 2 |
| End-Off Voltage | 2.4V |
| 0V Battery Charge | Not supported |
