WL117SC-1527
WL117SC-1527
ПроизводительWL
Партномер производителяWL117SC-1527
ОписаниеRF and Wireless WIRELESS WL117SC-1527
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | WL |
| Вес | 0.162 |
| Operating Temperature | -25℃~+75℃ |
| Output Power | 10dBm |
| Type | Transmitter |
| Interface | - |
| Operating Voltage | 2.2V~3.6V |
| Interface Type | - |
| Data Rate | - |
| Applications | - |
| Features | - |
| Frequency range | 300MHz~450MHz |
| Sensitivity | - |
| Receive Current | - |
| Typical Application Frequency | 433MHz |
| Current Of Transmitting | 8mA |
| Voltage - Supply | 2.2V~3.6V |
