WL2405
WL2405
ПроизводительWL
Партномер производителяWL2405
ОписаниеRF and Wireless WIRELESS WL2405
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | WL |
| Вес | 0.315 |
| Type | transceiver |
| Interface | SPI |
| Interface Type | SPI |
| Data Rate | 125Kbps;250Kbps;1Mbps;2Mbps |
| Applications | ISM |
| Features | Automatic response function;Automatic retransmission function;Power-on reset function;Power-off reset function |
| Frequency range | 2.4GHz~2.483GHz |
| Sensitivity | -96.5dBm |
| Receive Current | 12.3mA |
| Typical Application Frequency | 2.4GHz |
| Current Of Transmitting | 13.7mA |
| Voltage - Supply | 2V~3.6V |
