WL4456
WL4456
ПроизводительWL
Партномер производителяWL4456
ОписаниеRF and Wireless WIRELESS WL4456
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | WL |
| Вес | 0.036 |
| Operating Temperature | -40℃~+120℃ |
| Output Power | 12dBm |
| Type | Transmitter |
| Interface | - |
| Operating Voltage | 1.8V~3.6V |
| Interface Type | - |
| Data Rate | 40Kbps |
| Applications | - |
| Features | - |
| Frequency range | 250MHz~450MHz |
| Sensitivity | - |
| Receive Current | - |
| Typical Application Frequency | 315MHz;433MHz |
| Current Of Transmitting | 17mA |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.6V |
