WL500B
WL500B
ПроизводительWL
Партномер производителяWL500B
ОписаниеRF and Wireless WIRELESS WL500B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | WL |
| Вес | 0.152 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Power | - |
| Type | Receivers |
| Interface | - |
| Operating Voltage | 2V~5V |
| Interface Type | - |
| Data Rate | 10Kbps |
| Applications | RKE;RFID |
| Frequency range | 300MHz~440MHz |
| Sensitivity | -108dBm |
| Receive Current | 2.6mA |
| Typical Application Frequency | 315MHz;433.92MHz |
| Current Of Transmitting | - |
| Voltage - Supply | 2V~5V |
