HE4057A
HE4057A
ПроизводительHEERMICR
Партномер производителяHE4057A
ОписаниеPower Management (PMIC) HEERMICR HE4057A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | HEERMICR |
| Вес | 0.04 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 25uA |
| Operating Voltage | 4.5V~7V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Maximum Charge Current | 500mA |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | - |
| Charge Current - Max | 500mA |
