IN610-Q1-R-G4C0I
IN610-Q1-R-G4C0I
ПроизводительINPLAY
Партномер производителяIN610-Q1-R-G4C0I
ОписаниеRF and Wireless INPLAY IN610-Q1-R-G4C0I
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | INPLAY |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 3dBm |
| Interface | ADC;I2C;I2S;PDM;PWM;SPI;UART |
| Operating Voltage | 1.7V~3.6V |
| Interface Type | ADC;I2C;I2S;PDM;PWM;SPI;UART |
| Data Rate | 2Mbps |
| Applications | Bluetooth |
| Features | Automatic response function;Automatic retransmission function;CRC check function;Supports FEC function |
| Frequency range | - |
| Sensitivity | -104.5dBm |
| Receive Current | - |
| Typical Application Frequency | 2.4GHz |
| Current Of Transmitting | 6.5mA |
| Voltage - Supply | 1.7V~3.6V |
