LK1801
LK1801
ПроизводительLANKE
Партномер производителяLK1801
ОписаниеTransistors/Thyristors LANKE LK1801
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Транзисторы Дарлингтона |
| Производитель | LANKE |
| Вес | 0.039 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Collector Current (Ic) | 500mA |
| Collector-emitter saturation voltage (VCE(sat)@Ic,Ib) | 1.6V |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 50V |
| Current - Collector(Ic) | 500mA |
| Vce Saturation(VCE(sat)) | 1.6V |
