U6513A
U6513A
ПроизводительYouen
Партномер производителяU6513A
ОписаниеPower Management (PMIC) Youen U6513A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Переключатели распределения питания |
| Производитель | Youen |
| Вес | 0.12 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Features | Constant Current Mode (CC);Constant Voltage (CV);Short Circuit Protection;Over Voltage Protection;Over Temperature Protection;Over Current Protection;Under Voltage Protection |
| Topology | Flyback |
| isolation | Isolation |
| Voltage - Supply | 5V~21V |
| Voltage - Breakdown | 800V |
| Frequency - Switching | 35kHz~70kHz |
| Feedback System | Primary-Side Feedback |
