SE9012-HF
SE9012-HF
ПроизводительSeaward Elec
Партномер производителяSE9012-HF
ОписаниеPower Management (PMIC) Seaward Elec SE9012-HF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | Seaward Elec |
| Вес | 0.044 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Quiescent Current | 20uA |
| Operating Voltage | 3.7V~5.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.22V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | - |
| Charge Current - Max | 200mA |
