SE9013-HF
SE9013-HF
ПроизводительSeaward Elec
Партномер производителяSE9013-HF
ОписаниеPower Management (PMIC) Seaward Elec SE9013-HF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | Seaward Elec |
| Вес | 0.046 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 9uA |
| Operating Voltage | 3.5V~6.5V |
| Charging Saturation Voltage | 1.425V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | Nickel-Metal Hydride Battery;Lithium Battery |
| Number of Cells | 1 |
| Charge Current - Max | 500mA |
