SE9018-HF
SE9018-HF
ПроизводительSeaward Elec
Партномер производителяSE9018-HF
ОписаниеPower Management (PMIC) Seaward Elec SE9018-HF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | Seaward Elec |
| Вес | 0.228 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 30uA |
| Operating Voltage | 4.5V~6V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | - |
| Battery Temperature Detection | Support |
| Charge Current - Max | 1A |
