SE9450-HF
SE9450-HF
ПроизводительSeaward Elec
Партномер производителяSE9450-HF
ОписаниеPower Management (PMIC) Seaward Elec SE9450-HF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | Seaward Elec |
| Вес | 0.06 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 3uA |
| Operating Voltage | 4.5V~25V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 1 |
| Battery Temperature Detection | Support |
| Charge Current - Max | 1A |
