SQ6211BMST
SQ6211BMST
ПроизводительSequoia Microelectronics
Партномер производителяSQ6211BMST
ОписаниеLED Drivers Sequoia SQ6211BMST
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | Sequoia Microelectronics |
| Вес | 0.034 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 240mA |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection;Over Voltage Protection;Over-Temperature Protection (OTP) |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | External |
| Dimming | Analog |
| Frequency - Switching | 42kHz~48kHz |
| Voltage - Input(DC) | 12V~25V |
| Constant Current Accuracy | 3% |
| Voltage - Input(AC) | 85VAC~264VAC |
