GM45012ARMZ-R7
GM45012ARMZ-R7
ПроизводительGONGMOSEMI
Партномер производителяGM45012ARMZ-R7
ОписаниеAmplifiers/Comparators GONGMOSEMI GM45012ARMZ-R7
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прецизионные операционные усилители |
| Производитель | GONGMOSEMI |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Supply Voltage | - |
| Voltage - Input Offset(Vos) | - |
| Output Current | 100mA |
| Input Offset Current(Ios) | 250pA |
| Current - Input Bias(Ib) | - |
| Common Mode Rejection Ratio (CMRR) | - |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Gain Bandwidth Product(GBP) | - |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 5.5V |
| Noise density(eN) | 2.7nV/√Hz@10kHz |
| Number of Circuits | - |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth(G=1) | - |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.5V;-2.75V~-1.35V;1.35V~2.75V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 101dB |
| Slew Rate | 4.7V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 200uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 600nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 670uA |
| Gain Bandwidth Product | 10MHz |
| Ib - Input Bias Current | 0.5pA |
