5YAA40000121TF30E2
5YAA40000121TF30E2
ПроизводительInterquip
Партномер производителя5YAA40000121TF30E2
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators Interquip 5YAA40000121TF30E2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллы |
| Производитель | Interquip |
| Вес | 0.143 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 30Ω |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | 30Ω |
| Type | Crystal Oscillator |
| Frequency | 40MHz |
| Mounting Type | - |
| Load Capacitance | 12pF |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Crystal Type | Surface Mount Crystal |
| Load Capacitor | 12pF |
