HA1007
HA1007
ПроизводительQH MICRO-E
Партномер производителяHA1007
ОписаниеAmplifiers/Comparators QH MICRO-E HA1007
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Компараторы |
| Производитель | QH MICRO-E |
| Вес | 0.053 |
| Input Bias Current (Ib) | 0.4nA |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Supply Voltage | 2.2V~5.5V |
| Common Mode Rejection Ratio (CMRR) | 55dB |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Quiescent Current | 5.5mA |
| Output Type | - |
| Supply Current | 5.5mA |
| Number of Elements | Single channel |
| Input Hysteresis Voltage (Vhys) | - |
| Propagation Delay Time | 4.4ns |
| Output Mode | CMOS |
| Input Offset Voltage (Vos) | 1.4mV |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | - |
| Vos - Input Offset Voltage | 1.4mV |
| Ib - Input Bias Current | 400pA |
