HA2004
HA2004
ПроизводительQH MICRO-E
Партномер производителяHA2004
ОписаниеAmplifiers/Comparators QH MICRO-E HA2004
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прецизионные операционные усилители |
| Производитель | QH MICRO-E |
| Вес | 0.295 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 2.5V~5.5V |
| Voltage - Input Offset(Vos) | 450uV |
| Current - Input Bias(Ib) | 5.5pA |
| Common Mode Rejection Ratio (CMRR) | 98dB |
| Gain Bandwidth Product(GBP) | 8MHz |
| Number of Circuits | Dual channel |
| Supply Current | 7.9mA |
| -3db Bandwidth(G=1) | 8MHz |
