HA1001EM
HA1001EM
ПроизводительQH MICRO-E
Партномер производителяHA1001EM
ОписаниеAmplifiers/Comparators QH MICRO-E HA1001EM
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Дифференциальные усилители |
| Производитель | QH MICRO-E |
| Вес | 0.074 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 3.3V~5V |
| Voltage - Input Offset(Vos) | 3mV |
| Output Current | 100mA |
| Current - Input Bias(Ib) | 3.5pA |
| Common Mode Rejection Ratio (CMRR) | 80dB |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Output |
| Gain Bandwidth Product(GBP) | 100MHz |
| Number of Circuits | Single channel |
| Slew Rate(SR) | 55V/us |
| Output Type | - |
| Supply Current | 11.5mA |
| -3db Bandwidth | 110MHz |
