EPC700-CSP6-A
EPC700-CSP6-A
ПроизводительESPROS Photonics AG
Партномер производителяEPC700-CSP6-A
ОписаниеPower Management (PMIC) ESPROS Photonics AG EPC700-CSP6-A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Переключатели распределения питания |
| Производитель | ESPROS Photonics AG |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 50mA |
| Type | Low Side Switch |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Voltage | 9.6V~30V |
| Input Voltage | 9.6V~30V |
| Control Input Logic | Active High |
| Maximum Continuous Current | 50mA |
