S9014/J6
S9014/J6
ПроизводительMOT
Партномер производителяS9014/J6
ОписаниеTransistors/Thyristors MOT S9014/J6
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Биполярные (BJT) |
| Производитель | MOT |
| Вес | 0.03 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Power Dissipation (Pd) | 225mW |
| Transistor Type | NPN |
| DC Current Gain (hFE@Ic,Vce) | 1000@1mA,5V |
| Collector Current (Ic) | 150mA |
| Collector-Emitter Breakdown Voltage (Vceo) | 45V |
| Transition frequency (fT) | 100MHz |
| Collector-emitter saturation voltage (VCE(sat)@Ic,Ib) | 300mV@100mA,5mA |
