HS4456
HS4456
ПроизводительH-SUN
Партномер производителяHS4456
ОписаниеRF and Wireless H-SUN HS4456
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | H-SUN |
| Вес | 0.048 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 13dBm |
| Type | Transmitter |
| Data Rate | 10Kbps |
| Features | Power-on reset function;Power-off reset function |
| Frequency range | 300MHz~450MHz |
| Typical Application Frequency | 315MHz;433.92MHz |
| Current Of Transmitting | 15mA |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.6V |
