DS2760BE/T&R
DS2760BE/T&R
ПроизводительDallas Logic
Партномер производителяDS2760BE/T&R
ОписаниеPower Management (PMIC) Dallas Logic DS2760BE/T&R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | Dallas Logic |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Operating Voltage | 2.5V~5.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.35V |
| The Chip Type | - |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.5V |
| Charge Current - Max | - |
