HY8M49SSSMDOB2R20
HY8M49SSSMDOB2R20
ПроизводительHuiyuan crystal
Партномер производителяHY8M49SSSMDOB2R20
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators Huiyuan crystal HY8M49SSSMDOB2R20
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллы |
| Производитель | Huiyuan crystal |
| Вес | 0.612 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 60Ω |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | 60Ω |
| Frequency | 8MHz |
| Load Capacitance | 20pF |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Load Capacitor | 20pF |
