HY8MSMD3225DB1R30
HY8MSMD3225DB1R30
ПроизводительHuiyuan crystal
Партномер производителяHY8MSMD3225DB1R30
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators Huiyuan crystal HY8MSMD3225DB1R30
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллы |
| Производитель | Huiyuan crystal |
| Вес | 0.038 |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 180Ω |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | 180Ω |
| Frequency | 8MHz |
| Load Capacitance | 9pF |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Load Capacitor | 9pF |
