HY98304MSMD50324POB1R10
HY98304MSMD50324POB1R10
ПроизводительHuiyuan crystal
Партномер производителяHY98304MSMD50324POB1R10
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators Huiyuan crystal HY98304MSMD50324POB1R10
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллы |
| Производитель | Huiyuan crystal |
| Вес | 0.115 |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 60Ω |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | 60Ω |
| Frequency | 9.8304MHz |
| Load Capacitance | 20pF |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Load Capacitor | 20pF |
