RSC6105S
RSC6105S
ПроизводительREASUNOS
Партномер производителяRSC6105S
ОписаниеLED Drivers REASUNOS RSC6105S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | REASUNOS |
| Вес | 0.219 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Short Circuit Protection |
| Input Voltage | 14.25V~17.25V |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Switch Frequency | 130kHz |
| Frequency - Switching | 130kHz |
| Voltage - Input(DC) | 14.25V~17.25V |
