RSC6120S
RSC6120S
ПроизводительREASUNOS
Партномер производителяRSC6120S
ОписаниеLED Drivers REASUNOS RSC6120S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | REASUNOS |
| Вес | 0.204 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Over Voltage Protection;Short Circuit Protection |
| Input Voltage | 14.25V~17.25V |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Switch Frequency | 130kHz |
| Frequency - Switching | 130kHz |
| Voltage - Input(DC) | 14.25V~17.25V |
