ICW118A
ICW118A
ПроизводительICW
Партномер производителяICW118A
ОписаниеPower Management (PMIC) ICW ICW118A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Контроллеры и регуляторы AC-DC |
| Производитель | ICW |
| Вес | 0.17 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Features | Over Voltage Protection;Over Temperature Protection;Short Circuit Protection;Over Current Protection;Under Voltage Protection |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Supply | 4.8V~9V |
| Pd- Power Dissipation | 1000mW |
| Working mode | PWM Modulation |
| Voltage - Breakdown | 700V |
| Frequency - Switching | 55kHz~70kHz |
| Duty Cycle(Max) | 57% |
