ICW206-7V
ICW206-7V
ПроизводительICW
Партномер производителяICW206-7V
ОписаниеPower Management (PMIC) ICW ICW206-7V
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Контроллеры и регуляторы AC-DC |
| Производитель | ICW |
| Вес | 0.845 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Features | Over Voltage Protection;Over Temperature Protection;Over Current Protection;Short Circuit Protection |
| Topology | Flyback |
| isolation | Isolation |
| Voltage - Supply | 4.8V~9V |
| Pd- Power Dissipation | 1000mW |
| Working mode | PWM Modulation;CCM |
| Voltage - Breakdown | 700V |
| Frequency - Switching | 61kHz |
| Feedback System | Secondary-Side Feedback |
| Duty Cycle(Max) | 57% |
