ICW3669F
ICW3669F
ПроизводительICW
Партномер производителяICW3669F
ОписаниеPower Management (PMIC) ICW ICW3669F
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Контроллеры и регуляторы AC-DC |
| Производитель | ICW |
| Вес | 0.181 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Supply Voltage | - |
| Output Current | - |
| Features | Constant Current Mode (CC);Constant Voltage (CV);Short Circuit Protection;Over Temperature Protection;Under Voltage Protection |
| Breakdown Voltage | - |
| Switching Frequency | 100Hz~60kHz |
| Duty Cycle | - |
| Topology | - |
| Output Isolation | - |
| Dissipation Power | 75mW |
| isolation | Isolation |
| Voltage - Supply | - |
| Pd- Power Dissipation | 75mW |
| Working mode | DCM;PFM Modulation;PWM Modulation |
| Voltage - Breakdown | 850V |
| Frequency - Switching | 100Hz~60kHz |
| Feedback System | Primary-Side Feedback |
| Duty Cycle(Max) | - |
