ICW3773CA
ICW3773CA
ПроизводительICW
Партномер производителяICW3773CA
ОписаниеPower Management (PMIC) ICW ICW3773CA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Контроллеры и регуляторы AC-DC |
| Производитель | ICW |
| Вес | 0.168 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Output Current | 1A |
| Features | Constant Current Mode (CC);Constant Voltage (CV);Over Voltage Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection;Under Voltage Protection |
| isolation | Isolation |
| Pd- Power Dissipation | 0.45W |
| Working mode | DCM |
| Voltage - Breakdown | 850V |
| Feedback System | Primary-Side Feedback |
