ICW4008B
ICW4008B
ПроизводительICW
Партномер производителяICW4008B
ОписаниеPower Management (PMIC) ICW ICW4008B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Контроллеры и регуляторы AC-DC |
| Производитель | ICW |
| Вес | 0.188 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Output Current | 400mA |
| Features | Constant Voltage (CV);Short Circuit Protection;Over Current Protection;Under Voltage Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Topology | Buck;Buck-Boost |
| isolation | Non-Isolated |
| Working mode | CCM;DCM;PFM Modulation |
| Voltage - Breakdown | 800V |
| Frequency - Switching | 1kHz~45kHz |
| Duty Cycle(Max) | 70% |
