ICW4009A
ICW4009A
ПроизводительICW
Партномер производителяICW4009A
ОписаниеPower Management (PMIC) ICW ICW4009A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Контроллеры и регуляторы AC-DC |
| Производитель | ICW |
| Вес | 0.183 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Features | Constant Voltage (CV);Over Voltage Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection;Over Current Protection;Under Voltage Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Topology | Buck;Buck-Boost |
| isolation | Non-Isolated |
| Working mode | CCM;DCM;PFM Modulation |
| Voltage - Breakdown | 800V |
| Frequency - Switching | 1kHz~50kHz |
| Duty Cycle(Max) | 50% |
