DS6101AED4
DS6101AED4
ПроизводительDSTECH
Партномер производителяDS6101AED4
ОписаниеPower Management (PMIC) DSTECH DS6101AED4
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | DSTECH |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Quiescent Current | 10nA |
| Operating Voltage | 1.5V~5.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.3V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.8V |
| Battery Temperature Detection | Not supported |
| 0V Battery Charge | Support |
