DS6521BFD33
DS6521BFD33
ПроизводительDSTECH
Партномер производителяDS6521BFD33
ОписаниеPower Management (PMIC) DSTECH DS6521BFD33
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | DSTECH |
| Вес | 0.243 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 4.5V~30V |
| Quiescent Current | 80uA |
| Operating Voltage | 4.5V~24V |
| Charging Saturation Voltage | 4.35V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | - |
| Maximum Charge Current | 1A |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | - |
| Battery Temperature Detection | Support |
| Charge Current - Max | 1A |
| 0V Battery Charge | - |
| Balance Current | - |
