NDP3435KC
NDP3435KC
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | NDP |
| Вес | 0.16 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 3.5A |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Under Voltage Protection;Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 3V~18V |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | Analog |
| Frequency - Switching | 130kHz~300kHz |
| Voltage - Input(DC) | 7V~40V |
| Constant Current Accuracy | 3% |
