NDP36501SE-R
NDP36501SE-R
ПроизводительNDP
Партномер производителяNDP36501SE-R
ОписаниеLED Drivers NDP NDP36501SE-R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | NDP |
| Вес | 0.035 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 10A |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Short Circuit Protection |
| Topology | Buck |
| Dimming | PWM;Analog |
| Frequency - Switching | 100kHz~600kHz |
| Voltage - Input(DC) | 6V~60V |
