NDP3810KC
NDP3810KC
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | NDP |
| Вес | 0.16 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 1.2A |
| Type | DC-DC |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Short Circuit Protection |
| Topology | Buck |
| Dimming | PWM;Analog |
| Frequency - Switching | 100kHz~300kHz |
| Voltage - Input(DC) | 7V~100V |
