5X025000CP
5X025000CP
Производительhuaxindianzi
Партномер производителя5X025000CP
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators huaxindianzi 5X025000CP
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллы |
| Производитель | huaxindianzi |
| Вес | 0.125 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 60Ω |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | 60Ω |
| Type | Crystal Oscillator |
| Frequency | 25MHz |
| Load Capacitance | 20pF |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Crystal Type | Surface Mount Crystal |
