DW01A
DW01A
ПроизводительHL
Партномер производителяDW01A
ОписаниеPower Management (PMIC) HL DW01A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | HL |
| Вес | 0.04 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 700nA |
| Operating Voltage | 1.5V~10V |
| Charging Saturation Voltage | 4.3V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.5V |
| 0V Battery Charge | Support |
