IBS62220000QN24R00
IBS62220000QN24R00
ПроизводительInbisen
Партномер производителяIBS62220000QN24R00
ОписаниеAmplifiers/Comparators Inbisen IBS62220000QN24R00
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Дифференциальные усилители |
| Производитель | Inbisen |
| Вес | 0.193 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Supply Voltage | 8V~34V |
| Voltage - Input Offset(Vos) | 40mV |
| Output Current | 800mA |
| Common Mode Rejection Ratio (CMRR) | 50dB |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 34V |
| Number of Circuits | Dual channel |
| Output Type | Differential |
| -3db Bandwidth | 42MHz |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 50dB |
| Voltage - Supply | 8V~34V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 50dB |
| Slew Rate | 1000V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 40mV |
| Quiescent Current(Iq) | 23mA |
