S9018
S9018
ПроизводительALJ
Партномер производителяS9018
ОписаниеTransistors/Thyristors ALJ S9018
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Биполярные (BJT) |
| Производитель | ALJ |
| Вес | 0.032 |
| Type | NPN |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 15V |
| Pd- Power Dissipation | 200mW |
| Current - Collector(Ic) | 50mA |
| Number | 1 NPN |
| Emitter-Base Voltage(Vebo) | 5V |
| Current - Collector Cutoff | 50nA |
| Transition frequency(fT) | 800MHz |
