S9015
S9015
ПроизводительSINEDEVICE
Партномер производителяS9015
ОписаниеTransistors/Thyristors SINEDEVICE S9015
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Биполярные (BJT) |
| Производитель | SINEDEVICE |
| Вес | 0.031 |
| Power Dissipation (Pd) | 200mW |
| DC Current Gain (hFE@Ic,Vce) | 1000@1mA,5V |
| Collector Current (Ic) | 100mA |
| Collector-Emitter Breakdown Voltage (Vceo) | 45V |
| Transition frequency (fT) | 150MHz |
| Collector-emitter saturation voltage (VCE(sat)@Ic,Ib) | 300mV@100mA,10mA |
| Collector Cut-Off Current (Icbo) | 100nA |
