XTM32040000JT00351005
XTM32040000JT00351005
ПроизводительTOGNJING
Партномер производителяXTM32040000JT00351005
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators TOGNJING XTM32040000JT00351005
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллы |
| Производитель | TOGNJING |
| Вес | 0.04 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 30Ω |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | 30Ω |
| Type | Crystal Oscillator |
| Frequency | 40MHz |
| Load Capacitance | 12pF |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Crystal Type | Surface Mount Crystal |
| Load Capacitor | 12pF |
